Ubytování

Samotný penzión má celkem 5 apartmánů a 2x společenskou místnost.

Apartmán č.1: v přízemí má samostatnou ložnici, na kterou navazuje WC a sprchový kout. Další místnost je kuchyně kompletně vybavená s mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Má rozkládací pohovku na dvě lůžka , jídelní stůl a televizi. V místnosti jsou 2x balkónové dveře na terasu s výhledem na rybník Blatec.
Ostatní apartmány jsou ve 2. nadzemním podlaží .

Apartmán č. 2: ložnice 2x lůžko + sprchový kout a WC . Kuchyně kompletně vybavená s mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Má rozkládací pohovku na dvě lůžka , jídelní stůl a televizi. V místnosti jsou balkónové dveře na široký balkón s výhledem na rybník Blatec.

Apartmán č. 3 obytná kuchyňka kompletně vybavená s mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, 2x lůžko + rozkládací pohovka a televize. Koupelna s vanou a WC tvoří samostatnou místnost.

Apartmán č. 4 2x lůžko, kuchyňka kompletně vybavená s mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, televizí a odděleným sprchovým koutem s WC.

Apartmán č. 5 2x lůžko, kuchyňka kompletně vybavená s mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, televizí a odděleným sprchovým koutem s WC.

Apartmány a společenská místnost jsou vybaveny televizí. Telefon a internet zde není zapojen.

1x Společenská místnost pro děti ve 2. nadzemním podlaží s knihovničkou a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou.

1x společenská místnost 1. nadzemní podlaží s barem a kuchyňskou linkou kompletně vybavenou v přízemí s balkónovými dveřmi na terasu navazující na vnitřní vyhřívaný bazén a s balkónovými dveřmi na terasu.

Kolem penzionu je 1,2 ha oploceného pozemku, který je od příjezdové cesty a okolí oddělen vyzděným plotem. Na pozemku jsou dobré parkovací možnosti na vyhrazeném parkovišti, možno parkovat 2 auta v garáži objektu. Dále je zde dětské hřiště vybavené skluzavkou, houpačkou, pískovištěm a trampolínou s tím, že většina pozemku je travnatá a tudíž je zde možnost hrát různé míčové hry.

Je zde samostatné sezení pod stromy a s ohništěm. Na pozemku je rovněž březový háj, kde je možný sběr hub přímo v areálu.

Na požádání je možno poskytnout nebo zajistit povolenku k lovu ryb na vybraném rybníku u Rybářství Petrův zdar Štiptoň – Nové Hrady, nebo též myslivecké vyžití, které však musí být dopředu specifikováno a projednáno.